Foto: JSDH Velké Březno
Děčín

Malé Březno - Celkem tři hasičské jednotky (profesionální hasiči Děčín, dobrovolní hasiči Malé a Velké Březno) vyjely v neděli 21. dubna v 6:54 k dopravní nehodě do obce Malé Březno na Ústecku, kde osobní automobil sjel z vozovky. Hasiči provedli protipožární opatření a předali dvě osoby do péče záchranářům.

Záchranné složky na místo přivolal po nehodě sám mobilní telefon. Jednalo se o automatické volání z mobilního telefonu, který v případě rozpoznání nárazu sám vytočí linku tísňového volání – a automatická hláška nadiktuje jejímu operátorovi souřadnice havarovaného vozidla. Nehoda je v šetření.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru