Foto, zdroj: Hasiči
Děčín

Děčín, Dolní Žleb - Profesionální hasiči z děčínské stanice a dobrovolní hasiči z Děčína - Horního Žlebu vyjeli v pátek 5. dubna 2024 v 10:57 k technické pomoci, k úniku nebezpečných látek na vodní plochu. Podle oznámení se u přívozu v Dolním Žlebu na Labi objevila olejová skvrna. Jednalo se o menší rozsah a možná to přiteklo ze sousedního potůčku.

Následným monitoringem přes Maxičky (kontrola potoků, vodotečí a okolí) až do Dolního Žlebu k Labi nebylo nic nalezeno. Skvrna na řece postupně mizela. Pravděpodobně se jednalo o směs pylu, prachu či zbytky písku,... a první "mastný" dojem vypadal jako již zmíněná olejová nečistota. Hasiči zásah ukončili. Na místě také zasahovala hlídka PČR.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru