Ilustrační foto
Děčín

Malá Veleň - Sedmatřicetiletý muž z Děčínska v sobotu 30. prosince v dopoledních hodinách usedl za volant osobního vozu tovární značky Fiat, ačkoli měl od loňského července vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel, platný do ledna 2024.

"Řidič byl krátce po desáté hodině dopoledne zastaven a kontrolován hlídkou policistů z Benešova nad Ploučnicí, když projížděl obcí Malá Veleň. Protože vykonával činnost, která mu byla zakázána, policisté muži ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. V případě uznání viny u soudu mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru