Foto: redakce
Děčín

Děčín - Ve Školní ulici v Děčíně-Želenicích došlo v neděli před pátou hodinou odpoledne k potyčce několika lidí. Na místo vyjížděli záchranáři i policisté. Tři lidé skončili v nemocnici.

Událost se stala přímo v sídlišti u vchodu panelového domu. Dle výpovědi očitých svědků byl útok proveden nějakou tyčí. Probíhá vyšetřování, na místě jsou kriminalisté.

"Tři dospělé osoby mužského pohlaví převezli záchranáři se středně vážným zraněním do děčínské nemocnice," uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Prokop Voleník.

"Policisté nyní prošetřují potyčku několika lidí. Došlo k verbálnímu a následně fyzickému střetu," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru