AKTUÁLNĚ: Požár v Českém Švýcarsku! S plameny bojuje devět jednotek hasičů i vrtulník s hasicím vakem
Fotografie z loňského zásahu. Foto: HZS ČR
Děčín

České Švýcarsko - Lesní porost mezi Pravčickou bránou a státní hranicí v Národním parku České Švýcarsko zachvátil ve čtvrtek 18. května požár. Byl vyhlášen třetí stupeň poplachu.

"K požáru vyjelo 9 hasičských jednotek. Byl povolán vrtulník s hasicím vakem. Byla hlášena zasažená plocha 12x100m. Policie ČR provádí součinnost," uvádí HZS Ústeckého kraje na Twitteru.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru