Agresivní opilec si zapálil v nemocnici, pak chtěl napadnout ochranku
Ilustrační foto
Děčín

Děčín - Interní oddělení děčínské nemocnice v odpoledních hodinách navštívil podnapilý muž, který se rozhodl čekání na lékaře zkrátit tím, že si na chodbě před ordinací zapálí cigaretu.

Ihned co tak učinil, byl upozorněn ze strany ochranné služby nemocnice na fakt, že kouření cigarety ve vnitřních prostorách budovy a ještě k tomu na chodbě interního oddělení je zakázáno. Kuřák potáhl ze své cigarety a skrze svou nevymáchanou pusu procedil pár výhružek na adresu ochranky.

"Pak zvedl francouzskou hůl o kterou se opíral a pokusil se muže z ochranky udeřit. Ten v rámci sebeobrany použil pepřový sprej a zavolal na městskou policii s žádostí o pomoc. Strážníci agresivního muže pak vyvedli ven a zklidnili," dodává mluvčí městské policei Tomáš Pavlík.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru