Děčín - Krátce po osmé hodině ráno došlo v úterý k dopravní nehodě dvou automobilů. Ke karambolu došlo v Teplické ulici, nedaleko odbočky k bývalému Kovočasu u prodejny kebabu Andrej. Podle policejního webu při střetu nedošlo ke zranění osob.

Provoz na silnici 13 je řízen kyvadlově. Během odstraňování následku nehody může být silnice uzavřena.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru