2x foto: čtenář
Zprávy

Libouchec – Dopravní nehoda osobního auta v sobotu 1. dubna odpoledne zkomplikovala dopravu na silnici I/13 při výjezdu z Libouchce směrem na Ústí nad Labem a Teplice. Karambol se obešel bez zranění.

Jak uvádí web Centra dopravních informací Policie České republiky, dopravní omezení potrvá zhruba do 16.50 hodiny. Provoz je na místě řízen kyvadlově.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

0104 nehoda2

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru