Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Most – Přes tisíc registrovaných účastníků měli v letošním ročníku jedinečného nočního běhu městem Most jeho organizátoři. Závodu NN Night Run se účastnili nejen Mostečané, ale lidé z celého kraje i dalších částí republiky.

Ve městě pod Hněvínem se běželo už počtvrté. Start všech běžeckých závodů probíhal opět na 1. náměstí. Trasy dvou hlavních závodů v délce 5 a 10 km pokračovaly přes park Šibeník a zpět na náměstí. Součástí akce byl dětský závod okolo náměstí i nezávodní rodinný běh.

Na závody seriálu NN Night Run často míří naprostí začátečníci, kteří si chtějí závod užít. Naopak tyto závody nevyhledává česká špička, a tak mají šanci na hezký výsledek i výkonnostní běžci. I zde jde poslední roky úroveň nejrychlejších rychle nahoru, což souvisí s růstem zájmu. Na všech závodech se letos prudce zvýšil počet účastníků, a to jen potvrzuje odhodlání organizátorů vrátit se na pozici druhého nejoblíbenějšího českého běžeckého seriálu, co se počtu účastníků týká.

Fotogalerie

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací