Sobota 16. leden 2021
Svátek má Ctirad

Ústecký kraj - K několika dopravním nehodám došlo od brzkých ranních hodin na silnicích Ústeckého kraje. Policisté s hasiči řeší další a další havárie.

Mostecko

K čelnímu střetu dvou osobních vozidel došlo na silnici mezi Lišnicí a Nemilkovem. Nehoda je označena výstražným trojúhelníkem.

Dvě auta se podle dopravního servisu Policie ČR srazila na silnici z Mostu na Malé Březno. Na velkém kruhovém objezdu v Souši sjelo vozidlo z vozovky a zůstalo mimo komunikaci uprostřed okružní křižovatky. O kus dál se tvoří kolony autobusů, které nevyjedou silnici ze Souše kolem autodromu.

Nová nehoda je v Čepirožské ulici, jde o střet dvojice osobních vozů. V ulici 1. Máje došlo k nárazu auta do sloupu veřejného osvětlení.

Lounsko

Na silnici v obci Blšany se před osmou hodinou ranní srazilo osobní auto se sypačem a následně došlo k nárazu do domu. Nehoda se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin, na místě probíhá vyšetřování.

V ulici 28. října v Lounech, poblíž Kauflandu se srazila dvě osobní auta.

Na dálnici D7 se v ranních hodinách na 66. kilometru na trase Postoloprty - Chomutov srazilo nákladní auto s osobním. Nehoda tvoří překážku na vozovce, průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

Na silnici u obce Libčeves se srazila dvě osobní auta. Nehoda je se zraněním, zasahují tam všechny záchranné složky.

V ulici Osvoboditelů v Žatci se srazil traktor s osobním autem. Nehoda je bez zranění.

V ulici Čeradická v Žatci se srazila dvě osobní auta. Došlo k jednomu lehkému zranění, zasahují složky IZS. Nehoda tvoří překáždku na vozovce.

Chomutovsko

Záchranné složky vyjely v 5:49 hodin k havárii osobního auta u Račetic na Chomutovsku. Auto tam narazilo do stromu. Hasiči poskytli zraněnému člověku předlékařskou pomoc. Z vozu jej vyprostili a předali Zdravotnické záchranné službě.

Na silnici č. 7 u obce Hora sv. Šebestiána došlo v ranních hodinách v zatáčce za čerpací stanicí k havárii kamionu, který leží v příkopu. Na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce, místo je průjezdné v obou směrech.

V Chomutově v ulici Beethovenova se srazila dvě osobní auta, nehoda je bez zranění osob.

Na silnici u obce Blatno havarovalo osobní auto, které skončilo mimo vozovku.

Teplicko

Na silnici v obci Bžany havaroval kamion, nehoda blokuje silnici, hrozí nebezpečí srážky.

V ulici Jateční v Teplicích se srazila dvě osobní auta. Nehoda je bez zranění a bez úniku provozních kapalin. 

Děčínsko

Jednotka hasičů ze stanice Varnsdorf a dobrovolná jednotka z Krásné Lípy vyjely k dopravní nehodě osobního auta ve Varnsdorfské ulici v Krásné Lípě. Auto narazilo do domu a poškodilo přípojku plynu. Hasiči provedli protipožární opatření. Na místo byl povolán technik dodavatele plynu.

Ústecko

Dopravní servis Policie ČR v tuto chvíli nehlásí žádnou nehodu.

Litoměřicko

Dopravní servis Policie ČR v tuto chvíli nehlásí žádnou nehodu.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací