Čtvrtek 3. prosinec 2020
Svátek má Svatoslav

Varnsdorf - Rada města Varnsdorf se na svém 30. zasedání ve čtvrtek 23. ledna zabývala dopisem od Krajské zdravotní, a.s., která má zájem obnovit jednání s městem Varnsdorf a městskou nemocnicí.

Vzhledem k tomu, že má město Varnsdorf od 9. ledna 2020 kompletně nové vedení, které nebylo součástí předchozích jednání, rozhodla Rada města Varnsdorf pozvat zástupce Krajské zdravotní, a.s. na nejbližší zasedání Rady města Varnsdorf, které proběhne ve středu 5. února 2020. Pozván bude také ředitel Nemocnice Varnsdorf Václav Jára.

„Na další zasedání rady pozveme zástupce Krajské zdravotní, a.s. a také ředitele místní nemocnice. Chceme si je všechny vyslechnout a podle toho se budou odvíjet další jednání,“ řekl po zasedání rady starosta města Roland Solloch.

„Chceme se připojit k ostatním obcím Šluknovského výběžku a vystupovat při řešení zdravotní péče jednotně. Na tom jsme se shodli při jednání se zástupci samospráv v pondělí. Na předchozích jednáních jsme ale nebyli a potřebujeme zjistit, jaká je situace. To z jednoho dopisu nelze zjistit, proto zástupce Krajské zdravotní, a.s. pozveme na další jednání rady města,“ doplnil místostarosta města Jiří Sucharda.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací