Neděle 31. květen 2020
Svátek má Kamila

Děčín - V pondělí 14. října, zuruba půl hodiny po půlnoci oznámil na tísňovou linku občan opilého a křičícího muže na sousedním pozemku. Hlídka, která dorazila na místo, skutečně nalezla opilého muže, který se velmi hlasitě projevoval.

Strážníci muže postavili na nohy a chtěli zjistit jak je na tom muž po zdravotní stránce. Muž ovšem na strážníky okamžitě slovně zaútočil se slovy: „Vy policajtský mr*ky, ku*vy, zm*di…“ Následně se pokusil ke slovním urážkám přidat i několik úderů, kterým se strážníci vyhnuli a muže za použití donucovacích prostředků strhli k zemi a nasadili mu pouta. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si následně celou věc pro podezření ze spáchání trestného činu převzala.

"Jelikož měl muž krvácející zranění v obličeji, byla strážníky přivolána i sanita, která dotyčného za doprovodu strážníka odvezla do nemocnice k ošetření. U muže byla provedena i dechová zkouška na přítomnost alkoholu v krvi, která ukázala na hodnotu téměř dvě promile. V nemocnici si dotyčného třiašedesátiletého muže z Děčína již převzali policisté. Ke zranění strážníků při zákroku nedošlo," uvedl mluvčí městské policie Tomáš Pavlík.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací