Pátek 28. únor 2020
Svátek má Lumír

Varnsdorf - Pokud se nevyskytnou nečekané technické komplikace, měly by být do konce září dokončeny finální asfaltové povrchy v lokalitě ulic Husova, Kostelní, Žitná a dalších přilehlých ulic, dotčených rekonstrukcí vody, kanalizace a plynu.

S tím souvisí urychlené dokončení všech zmiňovaných staveb. Tím zásadním úsekem, který je zapotřebí nyní dokončit je část ulice Husova v úseku mezi ulicí Kostelní a Prašná. V této části ulice je zapotřebí doplnit základní zpevněná vrstva, která je ve špatném stavu a v některých částech zcela chybí. Proto je zapotřebí tuto část ulice zcela uzavřít pro veškerý provoz.

Úplná uzavírka této části ulice začne již v úterý 17. září, kdy budou zahájeny stavební práce. Předpokládané dokončení prací je ve středu 25. září. Ihned po dokončení této stavby, budou postupně dokončovány finální asfaltové povrchy i v ostatních částech výše uvedené lokality.

Město žádá občany, aby respektovali úplné dopravní značení během uzavírky komunikace a do této části ulice po zmiňovanou dobu vůbec nejezdili. Případný nutný průjezd je zapotřebí konzultovat s pracovníky stavby.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací