Čtvrtek 5. prosinec 2019
Svátek má Jitka

Děčínsko - V pondělí patnáctého července letošního roku se děčínští dopravní policisté pod taktovkou krajské dopravně bezpečnostní akce v průběhu celého dne zaměřovali především na motocyklisty. Silničním kontrolám čelili řidiči v severní i jižní částí okresu Děčín.

Dopravní policisté dohlíželi na silniční provoz především na silnici č.I/9 v Lesné, ve Studánce. Pohybovali se také v oblasti katastru obcí Česká Kamenice, Děčín, Rumburk, Velký Šenov a Šluknov. V průběhu krajské akce zkontrolovali 18 motorových vozidel. Na motorkáře nedošlo.

"V šestnácti případech zjistili dopravní prohřešky, za které řidiči ze svých peněženek společně vydali 4.500,- Kč v rámci pokut. Dvakrát doplatili na špatných technický stav vozidla. V ostatních případech šlo o nerespektování dopravního značení (především zákazy vjezdu vozidel atd.)," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací