Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Děčín - Jak již před časem předesílali zástupci Magistrátu města Děčína na svých webových stránkách, průjezd Děčínem je od 13. července letošního roku z důvodu rekonstrukce vodovodu a kanalizace omezen.

"Rádi bychom vyzvali všechny účastníky silničního provozu ke shovívavosti a větší obezřetnosti při pohybu městem. Chodci, přecházejte na místech k tomu určených (přechody pro chodce). Vyhněte se zbrklému vstupu do vozovky. Počítejte s tím, že řidiči si nové dopravní značení teprve osvojují. Řidiči, plně se věnujte řízení a dodržujte nové dopravní značení. Vyvarujte se telefonování za jízdy a dalších činností, které snižují obezřetnost za volantem. Počítejte s možným zdržením a „bloudícími výletníky“, kteří městem pouze projíždějí," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Podrobné informace můžete nalézt na stránkách Magistrátu města Děčín ZDE. K dopravnímu omezení došlo také na železničním přejezdu na Starém Městě v Děčíně, který je v době od 13.7.2019 do 22.7.2019 pro veškerou dopravu zcela uzavřen a je neprůjezdný. Bližší informace jsou k nalezení ZDE.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací