Pondělí 14. říjen 2019
Svátek má Agáta

Děčín - V dramatický zákrok se změnila kontrola motocyklisty v Děčíně 1. Hlídka strážníků si v neděli v nočních hodinách při kontrole v Děčíně 1 všimla motocyklisty, který ignoroval zákaz vjezdu a navíc v jízdě pokračoval po chodníku.

Na zákonnou výzvu strážníků, aby zastavil a vypnul motor, řidič nereagoval a pokusil se z místa ujet. V tom se mu jeden ze strážníků pokusil zabránit a chytil řidiče za předloktí. Řidič se přesto pokoušel odjet a vlekl s sebou zasahujícího strážníka několik metrů, než se řidiče podařilo zastavit.

2406motorkar2

Foto: Městská policie Děčín

"Muž i nadále kladl aktivní odpor, strážníci proto museli použít donucovací prostředky a muži nasadila pouta. Podle předložených dokladů motorku řídil devatenáctiletý mladík. Později vyšlo najevo, že registrační značka patří na jiný motocykl, mladík navíc nadýchal 0,6 promile alkoholu. Událost si k dořešení převzala hlídka Policie ČR," dodal mluvčí městské policie Tomáš Pavlík.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací