Neděle 19. září 2021
Svátek má Zita

Jílové, Sněžník - Zveme Vás tímto na již IV. ročník soutěže hasičských jednotek „O SRDCE KAMENNÉ DÁMY“, která se bude konat v sobotu 24. srpna 2019 na Děčínském Sněžníku. Soutěžící se znovu pokusí pokořit 173 schodů rozhledny. Akce i s doprovodným programem pro celou rodinu bude probíhat od 9 do 17 hodin.

Loňský vítěz pan Luboš Adamec z HZS ČR PS Ústí nad Labem zvítězil s traťovým rekordem 2:05:58.

Z organizačních důvodů Vás tímto prosíme o podání přihlášek v co nejkratším termínu, nejpozději do 3. 8. 2019, a to prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V přihlášce vyplňte všechny požadované údaje. Prohlášení o zdravotní způsobilosti soutěžícího se bude podepisovat až při rozlosování startujících v den konání soutěže. Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst bude přeprava k rozhledně opět zajištěna z parkoviště vedle hotelu Hřebenová bouda.

Bližší informace ohledně času srazu atd. obdrží přihlášení včas před konáním soutěže. Veškeré Vaše případné dotazy směrujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Po skončení závodu bude u rozhledny připraven i doprovodný program včetně zábavy pro děti, stánek s občerstvením. Pro soutěžící hasiče bude občerstvení zdarma.

Těšíme se na účast zástupců Vaší jednotky.

 

 

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací