Úterý 19. červen 2018
Svátek má Leoš
Archivováno

Děčín - Je tomu již tři roky, kdy jako Fénix z popela povstalo z bývalého pivovaru v Děčíně nové obchodní centrum. Díky místu, na kterém stojí, se jedná zřejmě o nejzajímavější nákupní centrum v Ústeckém kraji. Rozhodně stojí za návštěvu. Staré a původní zdi se snoubí s moderní stavbou, a to umocňuje velmi zajímavou atmosféru při vašich nákupech. V sobotu 22. dubna si zde budete moci své nákupy navíc i pěkně osladit. Budou se slavit sladké, 3. narozeniny OC Pivovar Děčín.

„Na programu bude nejen ochutnávka a prodej čokolády a cukrovinek všeho druhu, ale také dílničky a soutěže pro děti. Stylové "Chocolate girls" vám dají ochutnat cukrovinky, v cukrářské show se můžete podívat na vytváření narozeninového dortu, a děti si mohou vyrobit lízátko nebo tvarovat z fondánu,“ láká Monika Kubíčková, manažerka OC Pivovar Děčín.

Ochutnávky a prodej čokoládových a sladkých produktů, kde nebude chybět ani čokoládové víno, bude probíhat od 11 hodin. Od 15 hodin započnou sladké workshopy a soutěže pro děti. Od 15.30 hodin bude na podiu zahájen kulturní program, kterým bude provázet moderátor Petr Říbal. Čeká vás například exhibice pole dance, barmanská show, cukrářská show a závěrečné rozkrojení narozeninového dortu.

1804pivovar3

Lahůdkou, kterou organizátoři nechali až na závěr, bude koncert oblíbeného zpěváka Sebastiana s kapelou, který bude zahájen v 18 hodin.

Sladký narozeninový program však není to jediné, co pro své návštěvníky OC Pivovar Děčín nachystal. Po dobu pěti dnů, přesně od 19. do 23. dubna, na vás čekají ve vybraných prodejnách nákupního centra i příjemné narozeninové slevy!

1804pivovar2

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací