Čtvrtek 22. srpen 2019
Svátek má Bohuslav

Velký Šenov, Mikulášovice - Ujíždět a nerespektovat výzvy policistů se nevyplácí. Službu konající policisté v pondělí jedenáctého února letošního roku v noci zastavili projíždějícího auto. Řidiče vyzvali k zastavení vozidla, on na jejich výzvu ale nereagoval a ve své jízdě pokračoval až do Mikulášovic.

V části Tomášov s vozidlem zapadl a z místa se snažil utéct. Vzápětí byl policisty jeden z osádky vozu dostižen a zkontrolován. Vyšlo najevo, že muž je pod vlivem návykových látek, má vyslovený platný zákaz řízení motorových vozidel a na autě nejsou správné registrační značky.

"Putoval do policejní cely, odkud byl po všech potřebných úkonech propuštěn. Velkošenovští policisté noční incident nadále zpracovávají s ohledem na možný přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a rozplétají kolečko dalších okolností. Zásadní rozhodnutí zatím nepadlo," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací