Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Děčín - Děčínský Podzimní turnaj patří k turnajům, na kterých si měří své síly nejmladší generace judistů. I letošní ročník byl poměrně silně obsazený a sjeli se na něj závodníci z celkem 21 oddílů. Domácí judisté, hájící barvy Děčína se v silné konkurenci rozhodně neztratili.

Ve věkové kategorii tzv. koťat vybojovali děčínští hned pět stříbrných medailí. Radovali se z nich Václav Hrubeš, Kristýna Vokůrková, Karolína Novotná, Nela Doksanská a Ela Nevečeřalová.

Mezi tzv. mláďaty se ve svých váhových kategoriích těšili ze stříbrných medailí Vojtěch Moučka a Adam Zajíček. Zlatou medaili si pak na krk pověsil Marek Vlach.

Pět cenných kovů zůstalo v Děčíně i v kategorii mladších žáků. Stříbrní byli Adéla Mikschová, Radek Vlach a Kateřina Knotková. Zasloužené zlaté medaile pak vybojovali Jaroslav Macho a Vít Čermák.

Mezi dorostenci získali bronzovou medaili Jakub Ledvinka a stříbrnou Karel Macho.

Trenérka děčínských judistů Marie Vršecká okomentovala výkon svých svěřenců takto: „Podzimní turnaj k Děčínu neodmyslitelně patří a já jsem moc letos bylo naše vystoupení úspěšné. Bylo vidět, jak moc naše děti chtějí uspět a také se jim to povedlo. Ráda bych také poděkovala městu Děčín, které náš turnaj podpořilo.“

Autor: Jan Rokůsek, Judo Děčín

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací