Úterý 22. leden 2019
Svátek má Slavomír

Děčínsko - Osmého a devátého června letošního roku probíhaly na děčínských silnicích dopravně bezpečnostní akce, při kterých se vybraní policisté zaměřovali na přítomnost alkoholu a drog při řízení motorových vozidel.

Osmého června letošního roku policisté v rámci krajské dopravně bezpečnostní akce zkontrolovali 134 vozidel. Při silniční kontrole odhalili 22 dopravních přestupků, za které bylo v pokutách vybráno 8.700,- Kč. Osmkrát došlo na nepřiměřenou rychlost, za kterou do státního rozpočtu odešlo dohromady 5.000,- Kč. Dva řidiči nebyli připoutáni bezpečnostním pásem, za což byl každý z nich pokutován částkou dvě stě korun. Čtyři vozidla byla ve špatném technickém stavu a jeden řidič nepředložil řidičský průkaz.

"Vzápětí v noci ze soboty na neděli devátého června probíhala po celé České republice další dopravně bezpečnostní akce, během níž pod policejním drobnohledem skončilo 25 vozidel. Byl zjištěn pouze jeden dopravní přestupek, který vyšel kontrolovaného řidiče na dvě stě českých korun. Potěšujícím zjištěním byla absence alkoholu a návykových látek za volantem. Všichni kontrolovaní řidiči v orientačních dechových zkouškách a testech na přítomnost návykových látek v jejich těle obstáli," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací