Úterý 22. leden 2019
Svátek má Slavomír

Děčínsko - Během třiadvacátého týdne letošního roku došlo na děčínských silnicích k devětadvaceti dopravním nehodám, při kterých se zranila jedna osoba těžce a třináct lehce. Úmrtí v souvislosti s dopravními nehodami v děčínském okrese nebyla zaznamenána. Škoda způsobená kolizemi dosáhla 1.363.000,- Kč.

Nejčastěji se řidiči potýkali s následky nepřiměřené rychlosti, která se odrazila v osmi dopravních nehodách. Šestkrát se za nehodou skrýval nesprávný způsob jízdy a čtyřikrát se za nimi skrývala nepřiměřená rychlost. Jedenáctkrát si s okolnostmi dopravních nehod pohrály blíže neurčené okolnosti. Pod vlivem alkoholu nebyl v době ohlášených nehod žádný řidič.

"Loni bylo na děčínských silnicích ohlášeno o jednu dopravní nehodu více než letos. Dva lidé se zranili těžce, čtyři lehce. Úmrtí zjištěna nebyla. Škoda napáchaná neshodami na silnicích dosáhla částky 1.482.000,- Kč. Vloni řidiče nejvíce trápil nesprávný způsob jízdy, který se podepsal pod šest kolizí. Pod opomenutou přednost v jízdě a nepřiměřenou rychlost se v obou případech podepsal třikrát. Zbývajících osmnáct příčin spadlo do blíže neurčených. Alkohol byl vloni zjištěn u tří řidičů," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací