Sobota 22. září 2018
Svátek má Darina

Ústecký kraj - Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po nezletilé dívce, která je pohřešována od 5. září letošního roku. Pohřešovaná Natálie Němcová se narodila 12. února 2003, trvale je k bydlišti hlášena v okrese Děčín, v současnosti je svěřenkou Výchovného ústavu Kostomlaty pod Milešovkou, kde má soudem nařízenou ústavní výchovu.

Natálie Němcová se 5. září 2017 v 11 hodin po ukončení vyučování v ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou nevrátila zpět do výchovného ústavu. Není vyloučeno, že by se mohla pohybovat ve společnosti drogově závislých osob.

Pohřešovaná je 170 cm vysoká, štíhlé postavy, má oválný obličej, modré oči, světle hnědé vlasy, naposledy česané na tzv. mikádo, může nosit dioptrické brýle.

"Poznatky k pobytu nebo výskytu uvedené osoby je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení Policie České republiky," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací