Pondělí 16. září 2019
Svátek má Ludmila

Děčín - Centrum Pivovar Děčín bude slavit narozeniny. V sobotu 27. dubna od 15 hodin a bude to velké a velmi temperamentní. Nákupní centrum se promění na karnevalovou destinaci. Čeká vás spousta účinkujících, kteří do vás vlijí spoustu energie.

Těšit se můžete na tříhodinovou událost plnou efektů a zážitků, audiovizuální projekce, energetická čísla. Celé odpoledne bude centrem znít rytmická hudba a zpěv, o něž se postarají Boney M revival, Monika Bagárová, či Vilemína Marhoulová.

Nejen v rytmu samby se rozvlní tanečnice a několikanásobná mistryně v brazilské sólo i párové sambě, salse a latinsko-amerických tancích Veronika Lálová, známá i ze Star Dance, čeká vás i skvělá patnáctiminutová show plná tance, divočiny a té pravé exotiky od africké populární tanečnice a hudební skupiny pravých afrických bubeníků a tanečnic Bijou Camara & Guinee toumboui.

Karnevaloví párty skřítci potěší vtipnou show pro děti všech věkových kategorií, rozhodí tisíce konfet, vyrobí spoustu pěny a kouřových efektů, či okouzlí čáry se suchým ledem.

Ke správné párty nemůže chybět ani bar. Zde vám budou míchat drinky v patřičných karnevalových kostýmech a každý z návštěvníků může zdarma ochutnat i skvělý exotický nealkoholický drink Atomic Cat. Celým odpolednem bude provázet moderátor a zpěvák Aleš Lehký.

Tak v sobotu odpoledne určitě vyrazte sami nebo se svými ratolestmi do OC Pivovar Děčín. Od 15 hodin tu vypukne velká tropická párty!

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací