Pondělí 23. duben 2018
Svátek má Vojtěch

Most - Pokračování první části Code X Festival, která proběhla v březnu ve velkém sálu mosteckého Hotelu Domino. Na druhé části prvního ročníku Code X Festival nás svou návštěvou poctí legenda drum & bassu, která stále patří mezi nejžádanější DJe současnosti a tou není nikdo jiný než DJ Aphrodite z Velké Británie, který se významně podílel na rozvoji tohoto stylu již od jeho samotného počátku v 90. letech 20. století.

Akce se koná ve čtvrtek 13. dubna, jelikož druhý den je státní svátek - Velký pátek. Místo konání je Hotel Domino v Mostě (https://goo.gl/maps/ATBku58dsXR2).

Vstupenky jsou k dispozici na: (http://bit.ly/codexaphrovstup)

Základní vstupenka začíná na 140 Kč za kus a její cena se bude podle prodaných kusů postupně zvyšovat až k 180 Kč, takový bude vstup na místě. K dispozici je také VIP vstupenka za 500 Kč, ke které náleží přístup do backstage k djs, kde bude čekat menší raut s trochou alko i nealko pitím a možnost libovolného opouštění areálu. VIP vstupenek je v prodeji jen 10 ks. Předprodej je spuštěn do 12. dubna 12:00 nebo do vyprodání vstupenek, poté bude možnost zakoupení až na místě, kde bude ovšem vstupenek dostatek.

Odkaz na událost zde: https://www.facebook.com/events/110591426134072/

1004aphro2

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | Eděčínsko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací