Úterý 19. červen 2018
Svátek má Leoš

Most - Po zimní pauze se vrací na silnice další ročník podniku závodů do vrchu s názvem Triola Cup. Stejně jako v loňském roce, zahájí i letošní sezónu na mosteckém polygonu.

„Loni jsme sezonu na mosteckém polygonu sérii závodů zahajovali i ukončovali. Závěr byl poněkud dramatický a doprovázela ho i evakuace závodiště kvůli nalezené nevybuchlé letecké pumě. Až na toto vzrušení se nám spolupráce s vedením mosteckého autodromu velmi osvědčila a závodníci si změnu z tratí v severočeských kopcích na trať na mosteckém polygonu pochvalovali. Proto jsme se rozhodli i letošní sezonu začínat na polygonu, který skýtá závodníkům také zajímavé momenty. Pro diváky jsou tak závody lépe viditelné a přehledné,“ uvedl František Pišta, organizátor série Triola Cup.

Závodníci se začnou sjíždět již v pátek 7. dubna v odpoledních hodinách do prostor závodiště, v sobotu v 9 hodin začnou tréninkové jízdy a samotné závodní jízdy jsou naplánovány na 11.15 hodin.

I letos se závodů mohou zúčastnit pouze auta s ochranným rámem, s neodlehčenou karoserií. Přihlášeny jsou již přes tři desítky závodníků. Na piloty i diváky čeká občerstvení a rozhodně zajímavé chvíle plné adrenalinu. Více informací najdete zde.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací