Středa 14. duben 2021
Svátek má Vincenc

Chebsko - Ve středu 24. února letošního roku došlo v odpoledních hodinách na dálnici D6 k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že šestačtyřicetiletý muž z Děčína se jako řidič nákladního automobilu s návěsem, jedoucího směrem na Sokolov, zřejmě plně nevěnoval řízení.

Muž se měl za jízdy snažit zvednout spadlou lahev s vodou, ovšem přitom měl sjet mimo pozemní komunikaci a následně narazit do dopravního značení, poté do směrového sloupku a nakonec i do kovového oplocení. Nákladní automobil s návěsem skončil převrácený na boku. Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

Šestačtyřicetiletý řidič se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 700 tisíc korun. Dopravní policisté muži za tento přestupek uložili pokutu.

2502nehoda1

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací