Zprávy

AKTUÁLNĚ: Řidič ranního autobusu MHD zemřel za jízdy

Reklama

Děčín - Smrtí dvaašedesátiletého řidiče skončila ve čtvrtek v 5.30 hodin jízda autobusu městské hromadné dopravy v Děčíně. Muže za volantem postihl náhlý srdeční kolaps a s autobusem sjel mimo vozovku, projel přes chodník a následně havaroval do křoví. Nikdo z cestujících ranního spoje naštěstí nebyl zraněn. Událost se odehrála v děčínské části Chrochvice. Potvrdila to policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. 

 

Přivolaná záchranná služba se pokusila řidiče okamžitě resuscitovat, ale marně. Přivolaný lékař poté mohl pouze konstatovat smrt. Přesnou příčinu smrti i nehody nyní vyšetřují policisté. 

Doporučené články

Co se chystá

 • 15. leden 2017

  Jílové - Město Jílové pořádá v sobotu 21. ledna 2017 od 15-19 hodin odpolední taneček v zámku Jílové, kde zahraje skupina Modravanka. Vstupné je 30 kaček v předprodeji (lékárna Jílové, knihovna Jílové) nebo 40 korunek přímo na místě. Barové občerstvení je zajištěno.

 • 01. leden 2017

  Ústí nad Labem - Ohňostroj s hudebním doprovodem je plánovaný na 1. ledna 2017 od 18:00 hodin. Místem odstřelu bude Střekovské nábřeží, přímo z cyklostezky. "Z důvodu bezpečnosti bude v tento den úplně uzavřena ulice Střekovské nábřeží , objízdná trasa bude označena," upozornila mluvčí města Romana Macová.

 • 22. prosinec 2016

  Telnice – Mrazivé počasí posledních dní umožňuje provozovateli Ski areálu intenzivně zasněžovat sjezdovky. Kromě vleku Meva se na Štědrý den rozjede lanovka.

 • 10. prosinec 2016

  Jílové - Přijďte si na zámek do Jílového vyrobit malý vánoční dárek. Čeká na Vás výroba ozdob, svíček, svícnů, vánočních přání a hlavně vánoční atmosféra. Dílny můžete navštívit v neděli 11. prosince od 14hodin. Vstupné je 30korunek.

 • 06. prosinec 2016

  Jílové - Město Jílové Vás zve na sobotní MIKULÁŠSKOU ZÁBAVU PRO DOSPĚLÉ. Těšit se můžete na kolo štěstí o zajímavé ceny. K tanci a poslechu zahraje Duo Canzone. Zábava začíná v sobotu 10. prosince v 17hodin a končí úderem půlnoci. Vstupné je 130kaček, senioři nad 65let za 65korun.

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×