Úterý 21. září 2021
Svátek má Matouš

Osek – Od pondělí 17. května byla v Oseku otevřená volnočasová střediska příspěvkové organizace FrýTajm Osek. Zájemci tak mohou navštívit městský sportovní areál, lanové centrum 3D Bludiště v korunách stromů nebo hřiště Adventure v Minigolfu.

Od pondělí 10. května byl také obnovený prodej permanentek přímo v kanceláři uvedené organizace. Kromě vstupenek do zmíněných tří středisek je tu možné zakoupit permanentku pro vstup na přírodní koupaliště.

Osecké lanové centrum 3D Bludiště v korunách stromů získalo vloni první místo v soutěži "Dřevěná stavba roku 2020" v kategorii velká dřevěná hřiště. Kromě toho se pyšní celosvětovým prvenstvím. Jde o vůbec první 3D bludiště na světě. Stavbu zrealizovala v roce 2015 společnost Unipark. Bludiště je uchycené na vzrostlých dubech u místního koupaliště a dokončené bylo v průběhu tří týdnů. Je dvoupatrové, disponuje 14 lanovými překážkami a 15 přestupovými domečky s nástupním točitým schodištěm.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací