Pondělí 23. duben 2018
Svátek má Vojtěch
Archivováno

Louny - Máte volné odpoledne? A chcete se někam podívat a ještě se u toho pobavit? Zkuste tento nový typ zábavy. Dobrodružně naučné výlety v historických městech našeho kraje vám do cesty připravují úkoly, hádanky a rébusy, které budete muset splnit a vyluštit a najít tak cestu k cíli a ke splnění hlavního úkolu – odhalení fantoma výletu nebo ukrytého pokladu.

Město Louny. Foto: Oldřich Hájek

Historické město Louny s jeho úzkými uličkami, starodávnými domy, pevnými hradbami, mosty přes řeku Ohři a nedalekými vrcholky Českého středohoří je dokonalým krytem pro někoho, kdo nechce být nalezen. Vydejte se proto se svými kamarády nebo rodinou po jeho stopách, sledujte nápovědy a značky, řešte úkoly a získejte 3 indicie (plus 2 bonusové), které vám pomohou odhalit tvář fantoma královského města Louny.

Co k tomu potřebujete? Necelé dvě hodinky času, tužku a knížku, do níž budete během své cesty zapisovat odhalené indicie. Získat ji můžete třeba objednáním přes internet zde.

„Výlet je sestaven jako řada zastavení na zajímavých místech, kdy znáte pouze polohu startu. K dalším zastávkám si již musíte cestu vybojovat. Pokud úspěšně zdoláte všechny nástrahy celé trasy, budete mít v ruce dostatek indicií k dosažení cíle a odhalení fantoma výletu,“ říká zakladatel Tripperu Oldřich Bubeníček, který dobrodružné a zábavné výlety připravuje.

To je Tripper, nová forma zábavy jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu.

Tripper pro pěší výlet po Lounech

0403tripper01

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | Eděčínsko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací